Skontaktuj się z nami
Tina Lee

Numer telefonu : 86-0755-23047925

WhatsApp : +8613480159018

Shenzhen MS Auto Technology Limited

Shenzhen MS Auto Technology Limited

Profesjonalna oddana praca zespołowa

  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki Stwardnienie rozsiane Ilość pracowników 150~300
Coroczne wyprzedaże 2 Million -3 Million Rok założenia 2002
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Shenzhen MS Auto Technology Limited to profesjonalny producent narzędzi do diagnostyki samochodowej, specjalizujący się w badaniach i rozwoju urządzeń diagnostycznych dla BMW, Mercedes Benz, Ford, GM, Toyota, Honda, Renault itp. Tymczasem jesteśmy autoryzowaną agencją dla niektórych znanych firm, jak uruchomienie X431, Autel i Autoboss.

Jako jeden z najlepszych producentów w Chinach, z naszymi oddanymi inżynierami, jesteśmy w stanie zapewnić klientom produkty high-tech, wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.Nasze produkty są sprzedawane na całym świecie, w tym do fabryk, dystrybutorów, agentów, garaży, sklepów i osób prywatnych.Nadal świadczymy usługi OEM i ODM dla naszych klientów.

Mamy ponad siedem lat doświadczenia w produkcji i eksporcie tych produktów z Chin na różne rynki zagraniczne, a także współpracujemy z zadowolonymi nabywcami w USA, Europie, Afryce Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.Opierając się na zaawansowanych instrumentach, doskonałym systemie kontroli jakości, wysoce doświadczonej kadrze zarządzającej i wyższym personelu inżynieryjnym, jesteśmy w stanie skutecznie zaspokoić zmieniające się wymagania klientów.

Nasza firma utrzymuje dobrą obsługę.„Jakość, profesjonalizm i innowacja” to przekonanie naszego przedsiębiorstwa.Słuchając sugestii i potrzeb naszych klientów, nasz personel marketingowy jest w stanie spełnić wszystkie otrzymane wymagania.

Zapewnienie najlepszych produktów i najlepszych usług jest celem naszej firmy.Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail lub telefon i zacznij od małego zamówienia, a przekonasz się, że jesteśmy Twoim najcenniejszym współpracownikiem.

 

Wszystkim klientom prosimy pamiętać:

Unikaj wszelkich zwodniczych płatności, wystarczy śledzić poniżej konto, które dostawy sprzedaży,

dla wszystkich innych kont nie należy do nas.

 

Oficjalne warunki płatności:

 

1. Płatność przelewem bankowym

 

Kod SWIFT / BIC : DHBKHKHH
Numer konta : 79969155310
Nazwa konta : XT-Shenzhen Mailesi Technology Co., Ltd.
Nazwa banku : DBS Bank (Hong Kong) Limited
Adres banku : 11 piętro, centrum, 99 Queen's Road Central, Central, Hongkong
Kraj / region : Hongkong
Kod bankowy : 016
Kod oddziału : 478
 
2)Western Union
 
Imię: jing
 
Nazwisko: fu
 
Adres: pokój 1005, budynek Zehua, Donghuan 1st Road, Longhua New District, Shenzhen, Chiny
 
Imię: shixiang
 
Nazwisko: zou
 
Adres: pokój 1005, budynek Zehua, Donghuan 1st Road, Longhua New District, Shenzhen, Chiny
 
3. PayPal
 
autodiagtool58@gmail.com
 
 

 

 

 

Historia
Nasza historia
Shenzhen MS Auto Technology Limited jest światowym liderem w branży sprzedaży samochodowych towarów konsumpcyjnych od 2002 roku. Od momentu założenia firmy naszą wizją było zachęcanie ludzi na całym świecie do kupowania i sprzedaży przez Internet.
Kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek jesteś, oferujemy tę samą cenę: możliwie najniższą. Niezależnie od tego, czy jesteś hurtownikiem, który chce zwiększyć sprzedaż, sprzedawcą detalicznym, który nie chce płacić dużej kwoty w swoim kraju, czy prowadzącym sklep, który chce zdobyć najnowsze produkty, China Century Tech Ltd zapewnia szybką jakość usług i ceny hurtowe. Obsługujemy klientów z ponad 60 krajów na całym świecie i wciąż dorastamy.
Nasza zasada i pomysł
Jeden świat, jeden pomysł!
Nasz pomysł: uczciwość, harmonijność, dobra jakość i życzliwość.

Usługa
Zapewniamy lepszą jakość, konkurencyjną cenę, terminową dostawę,
Ponadto jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wsparcia technicznego i usług posprzedażnych w następujący sposób:
(1) Jeden rok na bezpłatną aktualizację oprogramowania.
(2) Dwuletnia gwarancja na jakość wszystkich komponentów.
(3) Zapewnimy wsparcie techniczne za darmo przez telefon lub Internet przez całe życie.

Nasz zespół
Jesteśmy centrum badań i rozwoju oraz producentem narzędzi do automatycznej diagnostyki. Zapewniamy lepszą jakość i obsługę produktów do automatycznej diagnostyki i programowania oraz akcesoriów samochodowych. Tymczasem doceniana jest usługa produkcji OEM dla biznesu na całym świecie. Wszystkich naszych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki. Kładziemy duży nacisk na potrzeby klienta i zwracamy większą uwagę na jakość naszych produktów. Ponieważ chcemy po prostu skorzystać na wszystkich naszych klientach.