Skontaktuj się z nami
Tina Lee

Numer telefonu : 86-0755-23047925

WhatsApp : +8613480159018

Shenzhen MS Auto Technology Limited

Shenzhen MS Auto Technology Limited

Profesjonalna oddana praca zespołowa

  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki Stwardnienie rozsiane Ilość pracowników 150~300
Coroczne wyprzedaże 2 Million -3 Million Rok założenia 2002
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Shenzhen MS Auto Technology Limited jest profesjonalnym producentem narzędzi do autodiagnostyki, specjalizującym się w badaniach i rozwoju urządzeń diagnostycznych dla BMW, Mercedes Benz, Ford, GM, Toyota, Honda, Renault itp. Tymczasem jesteśmy autoryzowaną agencją kilku znanych firm, jak Launch X431, Autel i Autoboss.

Jako jeden z czołowych producentów w Chinach, dzięki naszym oddanym inżynierom, jesteśmy w stanie zapewnić klientom zaawansowane technologicznie produkty, wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.Nasze produkty są sprzedawane na całym świecie, w tym do fabryk, dystrybutorów, agentów, warsztatów, sklepów i osób prywatnych.Nadal świadczymy usługi OEM i ODM dla naszych klientów.

Mamy ponad siedmioletnie doświadczenie w produkcji i eksporcie tych produktów z Chin na różne rynki zagraniczne, a także współpracujemy z zadowolonymi odbiorcami w USA, Europie, Afryce Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.Opierając się na zaawansowanych instrumentach, doskonałym systemie kontroli jakości, bardzo doświadczonej kadrze kierowniczej oraz wyższej kadrze inżynieryjnej, jesteśmy w stanie skutecznie sprostać zmieniającym się wymaganiom klientów.

Nasza firma utrzymuje się w dobrej obsłudze.„Jakość, profesjonalizm i innowacyjność” to wiara naszego przedsiębiorstwa.Wsłuchując się w sugestie i potrzeby naszych klientów, nasz personel marketingowy jest w stanie spełnić wszystkie otrzymane wymagania.

Celem naszej firmy jest dostarczanie najlepszych produktów i najlepszej obsługi.Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail lub telefon i zacznij od małego zamówienia, przekonasz się, że jesteśmy Twoim najcenniejszym współpracownikiem.

 

Uprzejmie informujemy wszystkich klientów:

Unikaj wszelkich oszukańczych płatności, po prostu wykonaj poniższe konto, które dostarcza sprzedaż,

w przypadku wszystkich innych kont nie należy do nas.

 

Oficjalne warunki płatności:

 

1. Płatność przelewem bankowym

 


SWIFT / BIC: DHBKHKHH
Numer konta: 79969402605
Nazwa konta: XT-Shenzhen Xinyishun Technology Co., Ltd.
Nazwa banku: DBS Bank (Hong Kong) Limited
Adres banku: 11th Floor, The Centre, 99 Queen's Road Central, Central, Hong Kong
Kraj / region: Hongkong
Rodzaj konta: konto biznesowe
Kod banku: 016
Kod oddziału: 478 * W przypadku płatności z banków w Hongkongu
 
2.Western Union
 
Imię: jing
 
Nazwisko: fu
 
Adres: Pokój 1005, Zehua Building, Donghuan 1st Road, Longhua New District, Shenzhen, Chiny
 
Imię: shixiang
 
Nazwisko: zou
 
Adres: Pokój 1005, Zehua Building, Donghuan 1st Road, Longhua New District, Shenzhen, Chiny
 
3. PayPal
 
autodiagtool@qq.com
 
 

 

 

 

Historia
Nasza historia
Shenzhen MS Auto Technology Limited jest światowym liderem w branży sprzedaży samochodowych towarów konsumpcyjnych od 2002 roku. Od momentu założenia firmy naszą wizją było zachęcanie ludzi na całym świecie do kupowania i sprzedaży przez Internet.
Kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek jesteś, oferujemy tę samą cenę: możliwie najniższą. Niezależnie od tego, czy jesteś hurtownikiem, który chce zwiększyć sprzedaż, sprzedawcą detalicznym, który nie chce płacić dużej kwoty w swoim kraju, czy prowadzącym sklep, który chce zdobyć najnowsze produkty, China Century Tech Ltd zapewnia szybką jakość usług i ceny hurtowe. Obsługujemy klientów z ponad 60 krajów na całym świecie i wciąż dorastamy.
Nasza zasada i pomysł
Jeden świat, jeden pomysł!
Nasz pomysł: uczciwość, harmonijność, dobra jakość i życzliwość.

Usługa
Zapewniamy lepszą jakość, konkurencyjną cenę, terminową dostawę,
Ponadto jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wsparcia technicznego i usług posprzedażnych w następujący sposób:
(1) Jeden rok na bezpłatną aktualizację oprogramowania.
(2) Dwuletnia gwarancja na jakość wszystkich komponentów.
(3) Zapewnimy wsparcie techniczne za darmo przez telefon lub Internet przez całe życie.

Nasz zespół
Jesteśmy centrum badań i rozwoju oraz producentem narzędzi do automatycznej diagnostyki. Zapewniamy lepszą jakość i obsługę produktów do automatycznej diagnostyki i programowania oraz akcesoriów samochodowych. Tymczasem doceniana jest usługa produkcji OEM dla biznesu na całym świecie. Wszystkich naszych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki. Kładziemy duży nacisk na potrzeby klienta i zwracamy większą uwagę na jakość naszych produktów. Ponieważ chcemy po prostu skorzystać na wszystkich naszych klientach.