NARZĘDZIE DO KLONOWANIA 4D

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Best Price
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: TT/PayPal, Western Union / Money Gram
Możliwość Supply: W magazynie
High Light:

auto key programmer

,

automotive locksmith tools

NARZĘDZIE DO KLONOWANIA 4D

JAK ZROBIĆ KOPIĘ KLUCZA Z PROGRAMEM NARZĘDZI DO KLONOWANIA 4D?

Jeśli podłączysz urządzenie 4D CLONING TOOL do portu USB, po raz pierwszy system operacyjny zaoferuje instalację sterownika zlokalizowanego urządzenia.

Wybierz metodę instalacji ręcznej z punktem katalogu sterowników (jest to druga metoda). Wskaż katalog do folderu „FTDI / driver” z dysku CD. Jeśli wszystko wykonałeś poprawnie, system operacyjny potwierdzi, że nowe urządzenie jest już zainstalowane i gotowe do pracy.

Wykryj numer portu USB, do którego podłączasz urządzenie 4D CLONING TOOL. Kliknij prawym przyciskiem ikonę „Mój komputer”. Wybierz „Właściwość systemu -> sprzęt-> menedżer urządzeń”. Otwórz „Porty (COM i LPT)”.

Wirtualny port COM połączenia urządzenia będzie zlokalizowany jak „Port szeregowy USB”.
Kopia działa dla kluczy używanych w pojazdach wskazanych w specyfikacjach dołączonych do tego dokumentu lub dostępnych za pomocą przycisku INFO w programie 4D CLONING TOOL.
Uruchom „PROGRAM NARZĘDZI KLONOWANIA 4D” z menu:
Uruchom programy 4D Cloning TOOL Program typu urządzenia „4D CLONING TOOL” w posiadaniu, do którego jest podłączony, a następnie kliknij, aby program mógł wykryć komunikację. Jeśli wersja nieaktualna, aktualizacja specjalnego komunikatu.

Upewnij się, że urządzenie jest włączone, podłączone do komputera przez port szeregowy, a na wyświetlaczu pojawia się komunikat „POŁĄCZONY Z KOMPUTEREM”. Aby urządzenie działało prawidłowo, nie umieszczaj go w pobliżu monitora, komputera, punktu zasilania, lub inny sprzęt elektryczny, który wytwarza pola magnetyczne.
Gdy program wykryje urządzenie, kliknij przycisk „Start” na tym samym ekranie wideo: Za każdym naciśnięciem przycisku „Start” wybrane ustawienia zostaną zapisane na dysku. Postępuj zgodnie z instrukcjami na wideo z komputera, wraz z ilustracjami oraz krótkie opisy operacji, które należy przeprowadzić na każdym etapie.

Uwagi:

1) Podczas całej operacji urządzenie musi być podłączone do komputera w trybie „CONNECTED TO PC”.
2) Czas trwania całej operacji waha się od kilkudziesięciu sekund do kilku minut, w zależności od klucza do skopiowania i mocy używanego komputera.

Szczegóły kontaktu
Tina Lee

Numer telefonu : 86-0755-23047925

WhatsApp : +8613480159018