Wielojęzyczne narzędzie do automatycznej diagnostyki interfejsu GNA600 dla wszystkich systemów samochodowych Honda, Acura

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Best Price
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: TT / Paypal / Western Union / Money Gram
Możliwość Supply: W magazynie
typu: Maszyna diagnostyczna samochodu Kolor: Jak zdjęcie
Napięcie: 12V Dotyczy modelu: GM
Gwarancja: 1 rok
High Light:

car diagnostic tools

,

xtool scan tool

GM MDI 2 jest wykorzystywany przez profesjonalnych techników jako pomoc w diagnozowaniu i naprawie samochodowych układów elektrycznych i elektronicznych. MDI 2 został zaprojektowany do połączenia pojazdu z aplikacją komputerową PC, która następnie działa poprzez MDI 2 w celu przesyłania danych i przeprogramowywania elektronicznej jednostki sterującej (ECU).

GM MDI 2 Multiple Interfejs diagnostyczny Auto Narzędzie diagnostyczne Wsparcie WIFI

GM MDI 2 Opis

Multiple Diagnostic Interface 2 (MDI 2) jest używany przez profesjonalnych techników jako pomoc w diagnozowaniu i naprawie samochodowych układów elektrycznych i elektronicznych. MDI 2 został zaprojektowany do połączenia pojazdu z aplikacją komputerową PC, która następnie działa poprzez MDI 2 w celu przesyłania danych i przeprogramowywania elektronicznej jednostki sterującej (ECU).

Najnowszy oparty na PC GM Multiple Diagnostic Interface (MDI 2) oferuje zwiększoną moc przetwarzania, bezpieczeństwo i szybsze prędkości programowania w Global A i przyszłości
Globalne pojazdy B.

MDI 2 obsługuje aplikacje diagnostyczne: GDS 2, narzędzie diagnostyczne magistrali danych i Tech2Win. Obsługuje również aplikacje programistyczne Pass-Thru: TIS2Web – SPS. Zastępuje MDI pierwszej generacji, wprowadzone w 2007 roku, do programowania Pass-Thru w obecnych modelach GM. MDI 2 jest kompatybilny wstecz, więc można go używać do programowania Pass-Thru we wszystkich pojazdach zbudowanych od 1996 roku za pomocą złącza J1962 za pomocą kabla DLC. Połączenie między MDI 2 a komputerem PC można uzyskać przez samodzielny (USB) i sieć dealerską (CAT5).

Funkcje GM MDI 2

● Korzysta z nowego, bezpieczniejszego złącza typu B i zabezpieczenia przed przesunięciem uziemienia. W przypadku dłuższych zdarzeń programowania zalecane jest połączenie przewodowe.
● MDI 2 jest zasilany z akumulatora pojazdu za pomocą kabla DLC. Może być również zasilany przez USB, aby wykonywać aktualizacje oprogramowania układowego tylko za pomocą komputera.
● Wykorzystuje USB 2.0 do szybszego pobierania oprogramowania układowego zamiast osobnego źródła zasilania prądem przemiennym.
● Kabel DLC jest dwa razy dłuższy niż poprzedni i łączy się u góry, dzięki czemu jest łatwiejszy w użyciu. Kabel łączy się tylko z MDI 2.

Lista pakietów GM MDI 2

1 szt x urządzenie MDI
1 szt. X kabel DLC SAE J1962
1 szt x 10 stóp Kabel USB A na USB B.
1 szt. X kabel Ethernet

Szczegóły kontaktu
Tina Lee

Numer telefonu : 86-0755-23047925

WhatsApp : +8613480159018