Narzędzie diagnostyczne do samochodów ciężarowych Super VOLVO VCADS do samochodów ciężarowych Volvo, autobusów

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: B10
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Best Price
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: TT/PayPal, Western Union / Money Gram
Możliwość Supply: W magazynie
High Light:

diagnostic tool for trucks

,

heavy duty diagnostic tool

Narzędzie diagnostyczne do samochodów ciężarowych Super VOLVO VCADS do samochodów ciężarowych Volvo, autobusów

Jednostka komunikacyjna, połączona między narzędziem VCADS Pro a gniazdem komunikacyjnym pojazdu. Adapter do EDC. Używany razem z jednostką komunikacyjną dla 9-stykowego gniazda komunikacyjnego w pojeździe EDC przed 1994 r.

Super VOLVO VCADS

Opis

Volvo Truck Corporation to druga co do wielkości marka ciężkich samochodów ciężarowych na świecie, w pełni wyposażona we wszelkiego rodzaju systemy elektroniczne. Oryginalną obsługę Volvo zawsze wykonują wykwalifikowani i przeszkoleni mechanicy przy użyciu najlepszych narzędzi i oryginalnych części Volvo. Czy to w warsztacie Volvo, czy przez przydrożny zespół Volvo Action Service.

VCADS Pro (wspomagany komputerowo system diagnostyczny i programowanie), VTT (Volvo Tech Tool), RTT (Tech Tool), PTT (Premium Tech Tool), jest narzędziem rynkowym do obsługi diagnostyki, kalibracji i programowania. Ten program jest używany podczas pracy z pojazdami z elektroniką silnikową Volvo 1992 i późniejszymi. To narzędzie poprawia atrybuty diagnostyczne i programistyczne pojazdu. Wykorzystanie łącza informacyjnego J1587 / 1708. VCADS Pro ma możliwość wykonywania takich zadań, jak test kompresji silnika, kalibracja zestawu wskaźników oraz programowanie oprogramowania i parametrów klienta. Również nasz adapter komunikacyjny możliwy do użycia z MATRIS „Systemem śledzenia i informacji o maszynach. MATRIS - Celem aplikacji jest zebranie informacji technicznych na temat używanych produktów budowlanych VOLVO i przedstawienie ich operatorowi oraz przesłanie ich do niektórych stron, jako główne biuro VOLVO Construction Equipment. Informacje są gromadzone i przechowywane w ECU (procesorze) maszyny podczas cyklu życia maszyny. Proces gromadzenia informacji nazywa się odczytem. Przetwarzanie informacji na skompilowany materiał prezentacyjny na komputerze zapewnia kompleksowe zrozumienie użytkowania i jakości maszyn
Interfejs łącza danych, który produkuje naszą firmę dla „Vcads Pro”, dobrze współpracuje ze wszystkimi pojazdami Volvo produkowanymi od 1992 roku do chwili obecnej.
Również nasz adapter łącza danych (interfejs / urządzenie tłumaczące) (z różnymi kablami połączeniowymi) i program „Vcads Pro” mogą komunikować się z ciężarówkami, autobusami i budowlanymi ładowarkami, koparkami, zgarniarkami „Volvo” (poszukaj pełnego wykazu).
Ten adapter jest zgodny z 9998555 (blok komunikacyjny) i zalecany do ciężkich prac.


Złóż wniosek o DELL D630 (angielski)

To oprogramowanie obsługuje VN, VT, VHD, WG, WX i AC od roku modelowego 98 do przodu.

Volvo VCADS Pro 2.40.00 oferuje doskonałe narzędzie programowe, które pomaga klientom i kulturystom w przeprowadzaniu własnych prac diagnostycznych na silnikach Volvo.

Testy wykrywania usterek silników Volvo D7C, D11F, D12B, D12C, D12D, D13F, D16D i D16F są włączone do PTT.

VCADS to bazowe narzędzie systemu Windows opracowane w celu testowania, kalibracji i programowania parametrów w ECU Volvo.

VCADS zapewnia testy i kalibracje dla pojazdów VOLVO, które są wyposażone w elektroniczne systemy kontroli Vehicle Electronics '98 (VECTRO II) lub Version 2. Aplikacja składa się z wielu standardowych interfejsów graficznych, takich jak wykresy i ciągłe wyświetlanie wartości parametrów. Operacje są zorganizowane w menu według grup funkcji. Niektóre ECU mają zmienne parametry, których można użyć do dostosowania lub dostosowania niektórych funkcji. Kalkulatory Volvo często mają dwa typy parametrów: parametry klienta i parametry pojazdu.

Dostosowania i ulepszenia

 1. Wsparcie dla nowych modeli: FL i FE
 2. Okno dialogowe Opcje w menu Narzędzia zostało zaktualizowane.
 3. Ręcznie wprowadzone serie podwozi są sprawdzane na komputerze lokalnym.
 4. Możliwość korekty wartości parametrów, które są nieprawidłowe zgodnie ze specyfikacjami. Parametry o niepoprawnych wartościach są oznaczone kolorem czerwonym. Poprzednio taka sytuacja powodowała błąd, który zakłócał programowanie parametrów.
 5. Narzędzie pomocy technicznej zostało zaktualizowane. Czynności 1 - Zaktualizuj książkę telefoniczną i 3 - Zmień typ połączenia znajdują się w części 1 - Centralne ustawienia komunikacji.
 6. Kampanie, które zostały pobrane w trybie pośredniego przechowywania, ale nie zostały zgłoszone, po 30 dniach zostaną zgłoszone jako niewykonane ze względów bezpieczeństwa.
 7. Jeśli numer części sprzętowej w jednostce sterującej różni się od numeru części sprzętowej przechowywanej w systemach centralnych, VCADS Pro automatycznie sprawdzi, czy dostępny jest odpowiedni zestaw do konwersji. W takim przypadku pojawi się okno dialogowe z prośbą o uruchomienie zestawu do konwersji.
 8. Nowa procedura pobierania nowych wersji VCADS Pro.
 9. Jeśli w Pamięci pośredniej przechowywane jest nieużywane lub niezgłoszone oprogramowanie, użytkownik zostanie o tym powiadomiony i będzie miał możliwość przeglądania bardziej szczegółowych informacji.
 10. Tekst pomocy zaktualizowany o instrukcje programowania parametrów według szablonów, nowe okno dialogowe Opcje oraz informacje o nowej funkcjonalności w pamięci pośredniej.
 11. Obsługa kampanii będzie odtąd zgłaszana po zakończeniu programowania, a nie przy następnym uwierzytelnionym połączeniu z systemami centralnymi.
 12. Zestaw do konwersji operacji został podzielony na dwie operacje: Zestaw do konwersji i Zestaw akcesoriów.
 13. Operacje związane z oscyloskopem dla specjalnego narzędzia 88890040 zaktualizowały oprogramowanie oscyloskopu.
 14. Narzędzie wsparcia 9998555 i 88890020

Zawartość Paczki

1: Jednostka komunikacyjna, połączona między narzędziem VCADS Pro a gniazdem komunikacyjnym pojazdu.
2: Złącze komunikacyjne Złącze diagnostyczne VCADS Przedłużacze 25P.
3: RS232. Komunikacji urządzenia VCADS i kabel do komputera
Adapter diagnostyczny 4: 6 pinów, do Volvo Penta.
5: Adapter do EDC. Używany razem z jednostką komunikacyjną dla 9-stykowego gniazda komunikacyjnego w pojeździe EDC przed 1994 r.
6: Adapter do DXI. Używany razem z modułem komunikacyjnym dla 12-stykowego gniazda w pojeździe DXI (VF627).

Szczegóły kontaktu
Tina Lee

Numer telefonu : 86-0755-23047925

WhatsApp : +8613480159018