Wsparcie dla samochodowego narzędzia diagnostycznego Foxwell NT520 Pro Odczytywanie i usuwanie kodu, danych na żywo, kodowania adaptacyjnego i programowania

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Best Price
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: TT / Paypal / Western Union / Money Gram
Możliwość Supply: W magazynie
High Light:

auto diagnostic tools

,

xtool scan tool

Foxwell NT520 Pro jest najbardziej opłacalnym profesjonalnym narzędziem skanującym dla entuzjastów, małych warsztatów, niezależnych napraw, warsztatów specjalistycznych i techników, zapewniając diagnostykę na poziomie OE we wszystkich systemach elektronicznych. Obejmuje on nie tylko podstawowe funkcje, takie jak kody i dane na żywo, ale jest również zdolny do zaawansowanych funkcji, takich jak uruchamianie, adaptacja i programowanie. Ponadto umożliwia dostęp do najczęściej wymaganych funkcji serwisowych, takich jak resetowanie lampki serwisowej oleju, regulacja korpusu przepustnicy, regeneracja filtra DPF i wiele innych.
Wsparcie dla samochodowego narzędzia diagnostycznego Foxwell NT520 Pro Odczytywanie i usuwanie kodu, danych na żywo, kodowania adaptacyjnego i programowania

Język Foxwell NT520:
Angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), angielski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, rosyjski, włoski, węgierski, portugalski

Cechy i zalety
Delikatnie opracowany przez najwybitniejszych ekspertów w tej branży. Foxwell NT520 Pro to niedrogie ręczne narzędzie skanujące, które zapewnia diagnozę poziomu OE we wszystkich systemach elektronicznych dla jednego producenta samochodów. Obejmuje on nie tylko podstawowe funkcje, takie jak odczyt i kasowanie kodu, data na żywo, ale jest również zdolny do zaawansowanych funkcji, takich jak uruchamianie, kodowanie adaptacyjne i programowanie - idealny dla specjalistów, warsztatów samochodowych i entuzjastów motoryzacji.

Dostępne marki to: Acura Alfa Romeo, Abarth Audi Australian Ford, BMW, Chrysler. Fiat, GM Honda, Hyundai, Holden, Jaguar, KIA Lancia, Lexus, Land Rover, Maserati, MINI. Toyota, Opel, Rolla-Royce, Scion, Seat, Skoda, Vauxhall, VW, Mercedes Benz, Peugeot i więcej. (Porównaj z NT510, Mercedes Benz został nowo dodany)

Skaner jest dostarczany z jednym bezpłatnym oprogramowaniem i może obsługiwać do pięciu marek pojazdów. Więcej oprogramowania można dodać w dowolnym momencie za dodatkową opłatą.

Foxwell NT520 Pro

Foxwell NT520 Pro pokazuje dane z czujników pojazdu na żywo w formacie tekstowym i graficznym i pozwala skupić się na wszelkich podejrzanych lub specyficznych dla symptomu parametrach danych, jego potężne możliwości graficzne dają prawdziwy obraz tego, co dzieje się w pojeździe. Możesz przeglądać 2 wykresy parametrów jednocześnie i łączyć je w jedną współrzędną, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć, w jaki sposób wpływają one na siebie, zapewniając najbardziej kompleksowe i funkcjonalne spojrzenie na dane na żywo.

Foxwell NT520 Pro

NT520 Pro może nie tylko odczytywać kody, ale może także uruchamiać komponenty, uruchamiać testy systemu, moduły sterowania programem. Odczytywanie kodów usterek z pojazdu jest łatwe, ale bez danych na żywo, dwukierunkowych elementów sterowania i innych funkcji specjalnych, możesz nie mieć wystarczającą ilość informacji, aby naprawić problem. Pozwala na tymczasowe aktywowanie skanera lub sterowanie systemem lub komponentem za pomocą.
NT520 Pro, kontrola elementów elektronicznych, takich jak przełączniki, czujniki, przekaźniki i siłowniki, jest prostym zadaniem. oszczędność czasu i kosztów pracy. Daje to możliwość flashowania jednostki sterującej nowymi danymi programu. Pod warunkiem, że moduł może zostać ponownie zakodowany. NT520 Pro umożliwia kodowanie i programowanie zamiennego modułu sterującego lub zmianę wcześniej zapisanego nieprawidłowego kodowania, tak jak robią to drogie narzędzia fabryczne.

Foxwell NT520 Pro

Dodatkowo ma dostęp do najczęściej wymaganych funkcji serwisowych, takich jak dezaktywacja hamulca, adaptacja i reset serwisowy.

Foxwell NT520 Pro

Aktualizacja Foxwell NT520 Pro online:
Dzięki dostępowi do Internetu zawsze będziesz mieć najnowsze poprawki błędów, nowe pojazdy, nowo dodane parametry i funkcje na wyciągnięcie ręki. I są bezpłatne przez całe życie po rejestracji. Po prostu połącz skaner z komputerem, zaloguj się do aplikacji na PC i kliknij aktualizację. Aplikacja wykonuje całą pracę, synchronizując najnowsze oprogramowanie z Twoim narzędziem.

Konstrukcja Foxwell NT520 Pro:
Prosta, ale elegancka konstrukcja tego skanera została opracowana przez techników dla techników. Przejrzysta klawiatura, obsługa za pomocą menu, skróty i imponujący 2,8 kolorowy wyświetlacz sprawiają, że skaner jest niezwykle łatwy w użyciu

Foxwell NT520 Pro dobrej jakości:
NT520 Pro został stworzony, aby trwać. Konstrukcja jest odporna na uderzenia i uszkodzenia w trudnych warunkach warsztatowych. Gumowany rękaw chroni Twoją inwestycję. Bezpieczne dopasowanie. dodatkowa wyściółka narożna i osłona ekranu zapewniają, że skaner będzie w pobliżu przez długi czas.
Lista funkcji skanera Foxwell NT520:
 1. Kontrola silnika
 2. Reset oleju
 3. EPB (elektryczny hamulec postojowy)
 4. Poduszka powietrzna
 5. Diagnoza OBDII
 6. ABS (przeciwblokujący układ hamulcowy)
 7. Automatyczna skrzynia
 8. SAS (system czujników kąta skrętu)
 9. ASR (regulacja poślizgu przyspieszenia)
 10. Czytaj kody
 11. Zatrzymaj dane ramki
 12. Usuń kody
 13. Informacje o ECU
 14. Dane na żywo
 15. Lista klientów
 16. Aktywny test
 17. Zaawansowany identyfikator

Lista modeli pojazdów Foxwell NT520:

Po zakupie skaner diagnostyczny jest rejestrowany online. Zakup obejmuje jedną markę oprogramowania. Możesz wybrać między:
 1. VW / Seat / Audi / Skoda
 2. AU Ford
 3. EU Ford
 4. BMW
 5. Austin Martin
 6. Ferrari
 7. Maserati
 8. Chrysler / Dodge / Jeep
 9. Placet
 10. GM
 11. Honda
 12. Hyundai
 13. Mazda
 14. Holden
 15. Land Rover
 16. Opel
 17. Toyota
 18. Porsche
 19. Volvo
 20. Mercedes Benz
Skaner diagnostyczny można rozszerzyć o dodatkowe koszty o inny samochód.

Podręcznik aktualizacji Foxwell NT520:

Foxwell NT520 Pro


Skaner można aktualizować, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami diagnostycznymi. W tej sekcji pokazano, jak zarejestrować i zaktualizować skaner.
Aby zaktualizować skaner, wykonaj następujące trzy kroki:
Krok 1: Uzyskaj identyfikator FOXWELL.
Krok 2: Zarejestruj produkt za pomocą numeru seryjnego i hasła produktu.
Krok 3: Zaktualizuj produkt za pomocą aplikacji aktualizacyjnej FoxScanner.

Aby móc korzystać z FoxScanner, komputer PC lub laptop musi spełniać następujące minimalne wymagania:
● System operacyjny: Win98 / NT, Win ME, Win2000, Win XP, VISTA i Windows 7.
● Procesor: Intel PⅢ lub lepszy
● RAM: 64 MB lub więcej
● Miejsce na dysku twardym: 30 MB lub więcej
● Wyświetlacz: 800 * 600 pikseli, 16-bajtowy wyświetlacz w prawdziwych kolorach lub lepszy
● Internet Explorer 4.0 lub nowszy

UWAGA: Przed rejestracją i aktualizacją upewnij się, że sieć działa poprawnie. Jeśli masz już identyfikator Foxwell, po prostu kliknij link Zaloguj się w prawym górnym rogu strony, aby się zalogować. Alternatywnie odwiedź naszą stronę www.foxwelltech. com i przejdź na stronę produktu. Znajdź swój model produktu i kliknij go, aby wyświetlić profil produktu. Wybierz kartę Pobierz, aby pobrać plik aplikacji na komputer. Szczegóły znajdują się w 10.1.2.
Dane techniczne Foxwell NT520:

Wyświetlacz: podświetlany, kolorowy ekran TFT 2,8 ”
Temperatura pracy: od 0 do 60 ° C (32 do 140 ° F)
Temperatura przechowywania: od -20 do 70 ° C (od -4 do 158 ° F)
Zasilanie zewnętrzne: 8 do 18 V dostarczane przez pojazd
Wymiary: 200 * 100 * 38 MM (L * W * H)
Temperatura przechowywania: od -20 do 70 ° C (od -4 do 158 ° F)
Wymiary: 145 * 94 * 32 MM
Pole koloru: 220 * 85 * 165 mm
Waga: 0,9 kg
PCS / CTN: 30 szt
Waga / CTN: 27 kg
CTN MEAS: 456 * 442 * 515 MM
Paczka zawiera:

1 szt. X NT520 Pro Multi-System Scan Tool
1 szt x główny kabel 16pin
1 szt x Podręcznik użytkownika
1 szt. X karta pamięci
1 szt x kabel USB
1 szt. X nylonowa torba transportowa

Informacje kontaktowe :

Whatsapp: + 86-13480159018
Wsparcie na żywo: Czatuj z nami online
E-mail: tina@pro-diagtool.com
Skype: oneflysky

Szczegóły kontaktu
Tina Lee

Numer telefonu : 86-0755-23047925

WhatsApp : +8613480159018